O projekte

REZIDENCIA OPERA

Rezidencia

opera

UNIKÁTNY INVESTIČNÝ PRODUKT V EXKLUZÍVNEJ LOKALITE

Unikátny a jedinečný produkt, ktorý ponúka spojenie luxusnej investičnej nehnuteľnosti a zdravotnej starostlivosti v exkluzívnej lokalite Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

Štýlové a zároveň moderné bývanie, ktoré spĺňa nároky 21. storočia a zároveň tvorí unikátne prepojenie s kúpeľným hotelom Royal Palace*****.

BENEFITY ZDRAVOTNEJ A KÚPEĽNEJ STAROSTLIVOSTI

Okrem vynikajúcej polohy získate s apartmánom v Rezidencii Opera lukratívne benefity v oblasti zdravotných a kúpeľných služieb: diagnostiku v Centre kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE, zdravotnú starostlivosť, lekárske konzultácie a zvýhodnené podmienky pre čo najlepšie využitie liečivých účinkov turčianskej termálnej minerálnej vody.

ZABEZPEČENIE PRENÁJMU APARTMÁNU A ĎALŠÍCH SLUŽIEB

Keďže Rezidencia Opera je rozšírením k hotelu Royal Palace*****, ponúkame vám nielen možnosť zabezpečiť prenájom apartmánu v čase, keď ho neplánujete využívať, ale pre vaše maximálne pohodlie aj možnosti využitia hotelových služieb – stravovanie v našich gastroprevádzkach aj s donáškou jedla do apartmánu, upratovanie a kompletné správcovské služby.

Prvých 6 víl bolo skolaudovaných: 31.1.2023

Stavebné ukončenie víl Bizet a Donizetti: September 2023

Nový člen skupiny Medical Spa

Medical Spa nadväzuje na tradíciu kúpeľníctva, ktorá siaha až do roku 1281. Váš domov plný zdravia a relaxu v srdci Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

Medical Spa je nové označenie služieb a zdravotnej starostlivosti, ktoré sú poskytované klientom v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice a spája ubytovacie zariadenia v liečebných domoch a Rezidencii Opera, liečebné služby a oddychovú kúpeľnú zónu do jedného celku. Snívate o vlastnom apartmáne s prístupom k najlepším rehabilitačným a relaxačným kúpeľným službám len pár krokov od vášho bývania? Rezidencia Opera v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice Vám tento sen splní.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice patria k historickým a tradičným miestam kúpeľnej starostlivosti. Liečivú silu turčianskej minerálnej vody na svojom vlastnom zdraví otestovali aj cisári Žigmund Luxemburský či Maximilián Habsburgský. Dnes sú Zlaté kúpele Turčianske Teplice obľúbeným a vyhľadávaným miestom pre modernú medicínsku starostlivosť, vysoko hodnotené služby a nepochybne aj pre lokalitu uprostred nádhernej prírody Slovenska.

Termálna liečivá minerálna voda Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice má širokospektrálne liečivé účinky na množstvo ochorení. Pôsobí blahodarne na pohybové a tráviace ústrojenstvo, choroby močových ciest, urologické, gynekologické, neurologické, onkologické choroby, ale vďaka vysokému obsahu minerálnych látok aj na celkovú regeneráciu organizmu, posilnenie imunity a má relaxačné účinky. Blahodarne liečebne účinky pocítite pri špeciálnych liečebných procedúrach v medicínskej časti Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

Samotné centrum Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice tvorí historický luxusný kúpeľný 5* hotel Royal Palace s ikonickou budovou slávneho Royal Bath-u, kde môžete absolvovať liečebné procedúry v historickej balneo prevádzke, priamo v ktorej sa nachádza vyvierajúci prameň liečivej termálnej minerálnej vody. Priamo v hoteli môžete ochutnať vynikajúcu kuchyňu v Reštaurácii Sissi. V modernom centre Liečebného domu Veľká Fatra sa nachádzajú viaceré spoločenské priestory, reštaurácie, lekárske stredisko a priestory pre liečebné procedúry.

Relaxačné účinky prírodnej liečivej minerálnej vody využíva vo svojich bazénoch aj SPA & AQUAPARK, ktorý tvorí súčasť modernej destinácie zdravotného cestovného ruchu a je členom skupiny Medical Spa Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice. Medical Spa zdôrazňuje medicínsky rozmer ponúkaných kúpeľných služieb, teda profesionálnu zdravotnú starostlivosť založenú na najnovších poznatkoch, s využitím najmodernejších diagnostických prístrojov a liečebno-preventívnych postupov. Zvýrazňuje prepojenie jednotlivých kúpeľných služieb v identickom duchu a buduje tak značku modernej destinácie zdravotného cestovného ruchu európskej kvality.

Benefity pre majiteľov apartmánov v Rezidencii Opera

1. Dostupná služba počas pracovnej doby s lekárskou starostlivosťou vrátane prvej pomoci. Priamo v priestoroch Liečebného domu Veľká Fatra je k dispozícii lekárska služba, takže aj v prípade nečakaných zdravotných komplikácii máte k dispozícii profesionálnu starostlivosť.

Služba zahŕňa:
Neodkladná zdravotná starostlivosť počas pracovnej doby (akútne stavy)

pri lôžku (Rezidencia Opera) resp. v centrálnej ambulancii Zlatých kúpeľov – Veľká Fatra

Cielené vyšetrenie lekárom a sestrou podľa aktuálnych akútnych ťažkostí rezidenta

Poskytnutie neodkladnej prvej pomoci vrátane základnej medikamentóznej liečby resp. poskytnutie ďalšej starostlivosti zdrav. personálom (lekár, sestra)

Privolanie Rýchlej zdravotnej pomoci resp. odporúčanie ďalšej liečby v spádových zdravotníckych zariadeniach (odborné ambulancie, Univerzitná Nemocnica Martin) podľa aktuálneho zdravotného stavu rezidenta

K dispozícii je: meranie TK (tlak krvi) a P (pulz), EKG, rýchle biochemické vyšetrenie moču, rýchle stanovenie hladiny glykémie, defibrilátor, resuscitačný set, lieky pre neodkladnú liečbu a rýchlu pomoc a protišokovú liečbu, možnosti odberu krvi a moču na laboratórne vyšetrenie v zmluvnom laboratóriu vrátane vyhodnotenia lekárom Zlatých kúpeľov

základné a neodkladné poskytnutie liekov vrátane injekčnej liečby pri akútnych stavoch predpis liekov (formou receptu) na výber v lekárni podľa potreby len s plnou úhradou rezidenta

2. Zdravotná starostlivosť v INCARE – Inštitúte kardiovaskulárnej rehabilitácie. Preventívna zdravotná starostlivosť v zariadení INCARE s. r. o. (preventívne vyšetrenie Cardio Plus – kardiologická ambulancia Royal Palace) po dobu 3 rokov 1x ročne bezplatne pre dvoch rezidentov.

Zdravotná starostlivosť v INCARE:

Komplexné kardiologické vyšetrenie aj so zosumarizovaním a komplexným vyhodnotením výsledkov nižšie uvedených vyšetrení s odporúčaním ďalšieho postupu

EKG vyšetrenie

Záťažové EKG vyšetrenie

Echokardiografické vyšetrenie

Spriometria

Holterovo monitorovanie EKG 24h

Holterovo monitorovanie TK 24h

Komplexné biochemické a hematologické vyšetrenie krvi

Balík vyšetrení je možné absolvovať počas 10 dní

Pultová cena Cardio Plus balíka k 1.7.2021: 940,00€

3. Lekárske konzultácie pre navrhnutie optimálnych individuálnych liečebných procedúr. Ste v kúpeľoch a teda máte k dispozícii programy, ktoré budú šité priamo na vaše potreby – či už budete chcieť rehabilitovať, oddýchnuť si, posilniť imunitu či prosto využiť skrášľovacie procedúry.

Zdravotná starostlivosť plánovaná pre poskytovanie fyzik. liečby, liečebnej rehabilitácie a vodoliečby – za úhradu s 10% zľavou na všetky poskytnuté liečebné procedúry po dobu 3 rokov pre 2 rezidentov:

Cielené fyzikálne vyšetrenie lekárom – špecialistom v odbore Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia (FBLR)

Odporučenie resp. ordinácia vhodnej liečby lekárom (FBLR) poskytovanej v rámci Zlatých kúpeľov a medikamentóznej liečby formou predpisu (receptu) na výber v lekárni za plnú úhradu rezidentom

4. Zvýhodnené podmienky vstupného do SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice

10% zľava na 50 vstupov na 3 roky

Zlaté kúpele Turčianske Teplice sú známe svojou kvalitnou lekárskou a zdravotnou starostlivosťou, ktorá pomohla a pomáha mnohým pacientom a prináša dlhodobé a prospešné výsledky pre celkové zdravie človeka.

Máte záujem o kúpu apartmánu a využívanie benefitov?

Neváhajte nás kontaktovať!

Zistite viac o

možnostiach investície

Okrem zhodnotenia vašich finančných prostriedkov vám ponúkame možnosť získať výnos. Keďže sú apartmány Rezidencie Opera v bezprostrednej blízkosti hotela Royal Palace*****, radi sa postaráme o prenájom vášho apartmánu v čase, keď ho neplánujete využívať.

Nahliadnite bližšie

cez fotogalériu

Pozrite si dômyselne a citlivo navrhnuté detaily Rezidencie Opera a vychutnajte si už teraz jedinečnú atmosféru tohto unikátneho projektu.

Máte záujem či otázky?

Kontaktujte nás!