Investície

REZIDENCIA OPERA

Apartmány v kúpeľoch = zdravá investícia

Apartmány v Rezidencii Opera sú investíciou, ktorá vám okrem benefitov pre vaše zdravie a možnosti zhodnotiť vaše finančné zdroje, ponúka aj možnosť pravidelného výnosu bez akýchkoľvek starostí.

Rezidenciu Opera budujeme v nadväznosti na mimoriadne obľúbený hotel Royal Palace*****, ktorý už dnes vzhľadom na dispozíciu pôvodnej historickej budovy naráža na svoje kapacitné možnosti a nestíha pokrývať dopyt po exkluzívnom, vysoko nadštandardnom ubytovaní s výnimočnou atmosférou.

Nekonečné možnosti na turistiku, cyklistiku či zimné športy v lyžiarskych strediskách.

Očarujúca príroda Veľkej Fatry a Malej Fatry v ktoromkoľvek ročnom období.

Pre milovníkov golfu sa v širšom okolí nachádzajú aj golfové ihriská Golf Club Tále.

Bohatý spoločenský a kultúrny program a možnosti organizovania výletov v okolí kúpeľov.

Rastúci záujem o hotel Royal Palace*****  je zárukou vášho budúceho výnosu. Neopakovateľná atmosféra kúpeľného centra, široké možnosti využitia liečivých termálnych prameňov, kultúrny a spoločenský program organizovaný Zlatými kúpeľmi Turčianske Teplice lákajú celoročne veľké množstvo individuálnych návštevníkov, ale aj spoločností, ktoré majú záujem v tomto unikátnom prostredí zorganizovať exkluzívne eventy pre svojich klientov a zamestnancov. Nespornou výhodou investičných apartmánov v Rezidencii Opera je aj fakt, že v bezprostrednej blízkosti sa nachádza kúpeľný park, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou.

Aby pre vás nová nehnuteľnosť nebola žiadnou príťažou, Zlaté kúpele Turčianske Teplice vám v prípade vášho záujmu poskytnú kompletné správcovské služby. Zabezpečíme prenájom vášho apartmánu v čase, keď ho neplánujete používať a kompletný servis na úrovni päť hviezdičkového  hotela. Záleží len na vás, do akej miery budete apartmán používať vy osobne a do akej miery ho poskytnete na prenájom zabezpečovaný pod hlavičkou hotela Royal Palace*****.

Nesporné prínosy vám prinesú aj benefity zdravotnej starostlivosti, ktoré získate s kúpou apartmánu v Rezidencii Opera. Špičková starostlivosť v Zlatých kúpeľoch, diagnostika a neinvazívne liečebné postupy v Inštitúte kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE, možnosť spojenia zábavy a liečivých účinkov termálnej minerálnej vody v SPA & Aquapark Turčianske Teplice, to je len niekoľko z benefitov, s ktorými investujete aj do svojho zdravia.